Konference All For Power

30.11.2015

All_for_Power_listopad_ 2015

Dne 26.11. až 27.11.2015 se Ing. Martin Štajgl a
Ing. Jiří Pulec zúčastnili mezinárodní konference se zaměřením na Energetické investiční celky. Hlavní pozornost byla věnována české energetice a zahraničním exportním příležitostem.

Podnikatelská mise do Kuvajtu, Dubaje a Ománu

16.11.2015

Mladek

V termínu 31.10. až 6.11.2015 se generální ředitel Ing.Martin Štajgl zúčastnil podnikatelské mise do Kuvajtu, Dubaje a Ománu vedené ministrem průmyslu a obchodu Ing. Janem Mládkem. Mise byla zaměřena na navázání podnikatelských kontaktů. Během cesty se podařilo navázat některé prvotní kontakty, které se budeme snažit dále rozvíjet.

Podpis memoranda v Dubaji (SAE)

22.09.2015

Memorandum prezentace TES

Dne 9.9.2015 podepsala firma TES s.r.o. v Dubaji memorandum o spolupráci v oblasti energetiky a jaderné energetiky s firmou Al Sudain Holdings. Pánové Martin Štajgl a Ahmed Al Sudain tak završili svými podpisy úsilí o navázání vzájemné spolupráce.

Na základě této dohody budou obě firmy spolupracovat na rozvoji aktivit v zemích Blízkého východu, zejména v SAE, Egyptě a Jordánsku. Hlavní oblastí zájmu je obor jaderné energetiky, nicméně pokud se vyskytnou zajímavé příležitosti, spolupráce může být rozšířena i do jiných oblastí jako např. energetika obecně, vzdělávání a školení odborníků, stavba přenosových sítí, investiční výstavba, apod. 

Podpisu se zúčastnili zleva pánové výkonný ředitel firmy Al Sudain Holdings Mohammad Sulaiman, za CzechTrade v Dubaji Roman Mišek a za DWM Ibrahim Wassouf. Memorandum je příslibem úzké a tvořivé spolupráce mezi oběma firmami a přispěje k rozvoji jaderné energetiky v oblasti Arabského zálivu.

Konference v rámci Dnů SÚJV v České republice

23.10.2015

Konference_Den SUJV v CR

Dne 22. října 2012 se společnost TES s.r.o. zúčastnila konference uspořádané u příležitosti 60 let od založení Spojeného ústavu jaderných výzkumů (SÚJV) v Dubně. Akce se konala v pražském konferenčním a společenském centru „Profesní dům“ v rámci Dnů SÚJV v ČR. V příspěvcích bylo referováno především o dosažených výsledcích a dalších perspektivách. Dále byly poskytnuty informace o běžících a budoucích významných projektech SÚJV. V rámci setkání se zástupci SÚJV proběhla prezentace českých firem a institucí formou posterů (roll-upů).