TECHNOLOG STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ jaderné elektrárny

Kariéra

Pro pracoviště JE Temelín hledáme kolegu/kolegyni VŠ z oboru strojního/jaderného  inženýrství nebo energetiky. U nás najdete přátelské prostředí a možnost spolupracovat s profesionály ve svém oboru. Při práci s moderní technologií jaderné elektrárny  zúročíte svoje zkušenosti v oboru.

Pracoviště

TES s.r.o.  – pracoviště  JE TEMELÍN

Pracovní poměr

Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Práce na plný úvazek s pružnou pracovní dobou.

Náplň práce

  • Zpracovávání programů zkoušek jednotlivých částí i celých uzlů strojních zařízení
  • Posuzování činnosti a práce strojních zařízení
  • Analýzy režimů práce strojních zařízení
  • Organizace provádění zkoušek a měření na strojních zařízeních
  • Zpracovávání výsledků zkoušek
  • Provádění analýz a odborných posudků
  • Zpracovávání potřebné dokumentace

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojním, jaderném nebo v energetice
  • Zdravotní, psychická způsobilost
  • Trestní bezúhonnost
  • Práce s MC Office nebo Access
  • Řidičský průkaz B
  • Samostatnost ve svěřené oblasti
  • Ochota spolupracovat v týmu a flexibilita

Vaší výhodou bude, ale není podmínkou

  • Praxe v příslušné oblasti na jaderné nebo klasické elektrárně
  • Znalost ruštiny nebo angličtiny

Nabízíme

  • Zaškolení
  • Další odborný růst
  • Spolupráce s profesionály v oboru jaderného a strojního inženýrství
  • Zajímavá práce na technologii jaderné elektrárny
  • Finančně stabilní společnost
  • Hrazená výuka cizího jazyka
  • Samostatná činnost

A navíc tyto zaměstnanecké benefity:

  • 5 týdnů dovolené na zotavenou
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod./den)
  • Pružný začátek a konec pracovní doby
  • Přátelské prostředí
  • Špičkové know-how v jaderné energetice
  • Firemní počítač a telefon + zvýhodněné rodinné tarify
  • Stravenky
  • Fond kulturních a sociálních potřeb
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny za hospodářský výsledek
  • Finanční podpora jazykového vzdělávání
  • Hrazené očkování na chřipku
  • Mimopracovní akce pro zaměstnance

    Jméno a příjmení:

    Telefon:

    Životopis:

    Nahrát soubor

    Dotaz:

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

    Kontaktujte nás