Školení pro aplikaci programu ANSYS FLUENT

13.04.2017

Společnost TES s.r.o. za podpory americké Brookhaven National Laboratory (BNL) připravila a realizovala specializované školení a výcvik pro efektivní používání softwarového programu ANSYS Fluent pro aplikace na blocích typu VVER-440. Školení bylo realizováno v rámci mezinárodního projektu americké Nuclear Regulatory Commission (US NRC), jehož cílem je poskytnutí technické podpory a zvýšení odborné připravenosti expertů arménského jaderného dozoru (ANRA - Armenian Nuclear Regulatory Authority) a jeho TSO (NRSC - Nuclear and Radiation Safety Centre). Po celé 4 týdny se arménským expertům z NRSC intenzivně věnovali odborníci firmy TES s.r.o, ČVUT Praha, VUT Brno a TechSoft Engineering spol. s.r.o. Školení probíhalo v sídle firmy TES v Třebíči a v učebních prostorech ČVUT v Praze. Od náročného programu si účastníci mohli odpočinout při poznávání pamětihodností Třebíče, Prahy a Brna.

Hledáme do týmu PROJEKTOVÉHO MANAŽERA

28.04.2017

Pro vedení zakázek spojených s informacemi o technologickém zařízení jaderné elektrárny hledáme na pozici projektového manažera VŠ/SŠ se zaměřením na elektrotechniku nebo informatiku. Více o nabídce naleznete zde.

Hledáme nového spolupracovníka na pozici TECHNIK ELEKTRO

25.04.2017

Pro pracoviště firmy TES na elektrárně Dukovany hledáme kolegu na pozici TECHNIK ELEKTRO. Jedná se o plný pracovní úvazek s nástupem ihned pro VŠ/SŠ elektrotechnického směru. Více o nabídce  naleznete v sekci "Kariéra" našich webových stránek nebo prokliknutím  zde.

Mezinárodní výstava IDEX 2017, SAE

28.02.2017

SAE 2_2017

Firma TES s.r.o. se pod záštitou firmy IGG, která je naším lokálním partnerem v SAE, zúčastnila v termínu 19. až 23. 2. 2017 mezinárodní výstavy IDEX 2017. Na výstavě byla prezentována činnost firmy v oblasti jaderné energetiky a možnosti spolupráce v oblasti zabezpečení objektů, radiační kontroly a monitoringu. Oblast security je v současné době v popředí zájmu a v rámci výstavy byla projednávána možná spolupráce v této oblasti.

« Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 12 17 22 Následující »