TES na veletrhu špičkových technologií v Jižní Koreji

17.09.2013

TES in Korea Fair

Společnost TES prezentovala svoje portfolio inženýrských služeb pro jaderný průmysl na speciálně zaměřeném jaderném fóru KONPIX 2013  - Korea Nuclear Power Industry Exhibition, který se konal ve dnech 10. – 13. září v jihokorejském Soulu v rámci mezinárodního veletrhu SIEF 2013 (Soul International Electric Fair).

V průběhu veletrhu navázala společnost TES nové kontakty s partnery, kteří disponují špičkovými technologiemi zvláště v oblasti diagnostiky pro jaderné elektrárny.

Mimo specializovanou jadernou část byl veletrh zaměřen na inovativní technologie v oblasti elektrozařízení a pokrýval poměrně širokou oblast od výroby, přenosu, ukládání energie až po řízení sítě a smart grid.

Pozvánka na koncert

30.07.2013

Pojďte s firmou TES s.r.o. podpořit 10. ročník benefičního koncertu Děti dětem, který se koná 17. května v 17 hodinv divadle Pasáž v Třebíči. Pro návštěvníky je připraven pestrý program skladeb, které předvedou soubory Základní umělecké školy Třebíč, sólisté tanečního i hudebního oboru a také domácí i zahraniční hosté. Výtěžek z příjemně stráveného odpoledne s hudbou bude věnován dětskému oddělení nemocnice Třebíč.

Celý článek
« Předchozí 1 6 11 16 18 19 20 21 Následující »